Toto je nejstylovější ježek na světě

Představujeme Azukiho – malého ježka z Japonska, který má více instagramových fanoušků, než vy – a to přes 415 000. Proč? Protože je to nejroztomilejší ježek všech dob. Na jeho malá ouška a sbírku kloboučků jen tak rychle nezapomenete. Každý milovník ježků by měl Azukiho z Japonska znát. Jedná se totiž o mazlíčka, který si získal srdce lidí a tisíce lajků na sociálních sítích díky svému nápaditému smyslu pro estetiku a zálibě pro pózování na dobrodružných modelových fotografiích.

Co byste o Azukim měli vědět?

  • jeho astrologickým znamením je kozoroh
  • ke své majitelce domů se přišel podívat v únoru 2016
  • váží 580 gramů
  • miluje jablka, masáže a nikdy nepohrdne relaxační horkou koupelí

Azuki vám poradí, jak přežít v divočině

Azuki je skvělý influencer. Jeho první spolupráce, s výrobcem kempingových zařízení Coleman, dopadla velice úspěšně. Vydal se do přírody a nezapomněl si s sebou vzít miniaturní vybavení, kde nechyběl stan, kajak, a dokonce ani gril. Nejen, že toto dobrodružství zajistilo Azukimu slávu po celém světě, jeho popularity si všimlo i knižní vydavatelství, a tak se od září 2017 prodává jeho první fotografická kniha s názvem „Azuki: Nejsem myš, ale ježek!”

Prostě ježek, co je brutálně „v pohodě“

V jeho posledních příspěvcích na Instagramu můžete Azukiho vidět, jak si užívá zaslouženého volna po náročných svátcích a vstup do nového roku. Z vlastních zkušeností můžeme říci, že jakmile ho jednou začnete sledovat, už nikdy nepřestanete… NIKDY!

Instagramový profil: Ježek Azuki

Ája

Jsem dospělá ženská, žiju profesionálním bizárem a vůbec se za to nestydím. Slunce v buši a pijte kakao! :-*

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.