Chuckyho kletba postihla psa. Čivava teď čeká, kdo se jí ujme.

Chystáte se adoptovat roztomilé štěně, které naplní váš život smíchem a radostí? No, pokud se vám líbí představa bydlení na pekelném hřišti s posedlým psem, je Prancer, dvouletá čivava z New Jersey, přímo pro vás.

Tyfanee Fortuna, dočasná opatrovnice čivavy Prancera, popsala jeho povahu jako „posedlé dítě z viktoriánského období vtělené do štěněte, které nenávidí muže a děti“. Bývalá majitelka štěněte byla starší žena, která ho nikdy nesocializovala. Tyfanee se na Facebooku o Prancerovi vyjadřuje také jako o panence Chucky v těle psa. Popis štěněte, který čeká na adopci prostřednictvím neziskové organizace zaměřující se na hledání domovů pro ohrožené psy (Second Chance Pet Adoption League), se rychle stal od publikace příspěvku virálním.

 

Prancer Virál
Příspěvek, který Tyfanee Fortuna sdílela na Facebooku, získal od jeho zveřejnění přes 47 tisíc liků a 71 tisíc sdílení..

„Neexistuje příliš velká poptávka po neurotických psech, kteří nenávidí muže, děti, a nedokážou vystát ani jiná zvířata. A ještě k tomu vypadají jako zabijáčtí skřeti,“ píše ve svém příspěvku Tyfanee.

Tyfanee však doufá, že na světě se pro Prancera někdo najde, protože celá její rodina je už několik měsíců vyčerpaná. Každý den žijí v démonickém sevření čivavy, která z jejich domu udělala bránu do pekla.

Čivavu si můžou adoptovat jen odvážné ženy

„Prancer má rád jen ženy. Nikoho a nic jiného. Muže nenávidí víc než je nenávidíme my, ženy, což už samo o sobě o něčem vypovídá.“

Důležité je také poznamenat, že pokud jste vdaná, s žádostí o adopci se ani nemusíte pokoušet, pokud tedy svého manžela nenávidíte.

Prancer čivava
„Vím, že najít někoho, kdo chce Chuckyho panenku v těle psa, je těžké, ale zkusit to musím.“

Podle USA Today graficky detailní – a děsivý – popis Prancera, nezabránil tomu, aby současná opatrovnice nebyla zavalena žádostmi o adopci. Tyfanee se k tomu vyjádřila se slovy, že veškeré žádosti pečlivě zvažuje, aby byl Prancerovi nalezen opravdu vhodný domov, kde bude štastný. Tyfanee dále upozorňuje, že pro štěně hledá opravdu dlouhodobé bydlení, protože se Prancer díky své hluboké zášti dožije pravděpodobně až 21 let.

Prancer obličej
„Přestože Prancerovi přezdíváme Boloňský xicht, je docela roztomilý.“

„Rád jezdí autem, má tendence utíkat z domu, zná několik základních povelů. Když je doma sám, je tichý a nedestruktivní. Kdyby se vás někdo pokusil zabít, zaručuji, že Prancer by ho vyděsil k smrti,“ říká Tyfanee a doplňuje příspěvek láskyplnými, avšak poněkud zlověstnými slovy: „Už nikdy nebudete znovu sama…“

Ája

Jsem dospělá ženská, žiju profesionálním bizárem a vůbec se za to nestydím. Slunce v buši a pijte kakao! :-*

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.